Atribuită Cumpărare directă

Varfuri Standard Mμlti Universal 100-1000 μl, nesterile, albastre, lungime 78.3 mm. Compatibile cu pipetele Brand, Eppendorf, Gilson, Finnpipette, Oxford, Roth, Sartorius, Socorex. Vrac 1000 buc/punga

Număr anunț
DA26580760
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,42 RON
Valoare atribuită
289,42 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,42 RON

din 289,42 RON estimat