Atribuită
Cumpărare directă
CUTIE 50 bucati ambalate in cutie de carton Premium SIGILATA total cu folie pe exterior Masca de protectie RoShield de unica folosinta, este compusa din trei straturi de material filtrant si anume: non-woven, melt-blown, non-woven - acestea sunt materiale hipoalergenice, fara fibre de sticla. Masca are elemente de prindere din elastic de 3 mm, fiind prevazuta cu bara de sarma reglabila pentru potrivire pe nas, asigurand o respiratie confortabila si o perfecta potrivire pe fata. Dimensiunea masti este de 17,5 x 9.5 cm - pentru adulti. Produsul este fabricat in UE sub marca inregistrata RoShield
- Număr anunț
- DA26581838
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
- Furnizor / câștigător
- PRO RECLAMA PRODUCTION SRL (CUI 9538195)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.