Atribuită Cumpărare directă

APARAT GPS (RECEPTOR GNSS)Garmin 66i - oferta conform anunt ADV ADV1173487 din 02.10.2020

Număr anunț
DA26588707
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA PLOIESTI (CUI 13682503)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.442 RON
Valoare atribuită
2.442 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.442 RON

din 2.442 RON estimat