Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse conform Oferta nr 212 din 14.10.2020 1 TONER XEROX PHASER 3260 - 106R02782 6000 PAG (2 buc) BUC 1 418.20 lei 418.20 lei 2 TONER BROTHER MFC-7360N - TN2220 BUC 2 253.32 lei 506.64 lei 3 UNITATE CILINDRU BROTHER MFC-7360N - DR2200 BUC 1 289.51 lei 289.51 lei 4 TONER BROTHER MFC-L2700DW - TN2320 BUC 3 268.06 lei 804.18 lei 5 TONER KONICA BIZHUB 215 - TN118 BUC 1 128.92 lei 128.92 lei TOTAL FARA TVA : 2,147.45 lei TOTAL CU TVA 2,555.47 lei
- Număr anunț
- DA26582604
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL UNIREA (CUI 29379043)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.147,45 RON
- Valoare atribuită
- 2.147,45 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.