Atribuită Cumpărare directă

5946036024571 VOPSEA INTERIOR SPOR 15L BUC 1.00*181.43 6984000010464 AQUADOX 290 D.1L BUC 1.00*16.39 MATCTII488 GLET CERESIT CT 126 20 KG SAC 1.00*26.89 mai putin

Număr anunț
DA26591918
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,71 RON
Valoare atribuită
224,71 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,71 RON

din 224,71 RON estimat