Atribuită Cumpărare directă

TOTAL PIESE 1952.94 TOTAL MANOPERA 369.75 CONFORM OFERTA 11777/29.09.2020

Număr anunț
DA26586438
Autoritate contractantă
ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
Furnizor / câștigător
EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26115110)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.322,69 RON
Valoare atribuită
2.322,69 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.322,69 RON

din 2.322,69 RON estimat