Atribuită
Cumpărare directă
Curs noțiuni fundamentale de igienă pentru 91 de persoane Instruirea personalului de îngrijire/curățenie din sectorul alimentar și din unitățile de alimentație publică și colectivă – 12 ore. Curs noțiuni fundamentale de igienă Instruirea operatorilor din industria alimentară și din unitățile de alimentație publică și colectivă și a vânzărilor în funcție de tipul de activitate –12 ore.
- Număr anunț
- DA26587577
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- LANTECH SRL (CUI 11491035)
- Cod CPV
- 80511000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.869,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.869,50 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.