Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie: detergent pardoseala ASEVI, 5L/buc – 1 buc; Domestos dezinfectant WC, 750 ml – 2 buc; hartie igienica JUMBO, rola, 500gr/buc – 24 buc; solutie odorizanta baie PONS, lichid 200 ml – 2 buc; saci menaj rezistenti, capacitate 35L, 50buc/rola – 4 role; saci menaj negri 60L, 20 buc/rola- rezistenti – 6 buc; servetele hartie tip Z, culoare verde, 170 foi/set – 60 seturi; sapun lichid antibacterian 5l – 1 buc; solutie anticalcar 5 kg – 1 buc; perie wc cu suport – 2 buc; rezerva aparat camera Airwick – 1 buc manusi de unica folosinta, 500 buc/set, marime M/L – 1 set; baterii alcaline AA – 4 buc. baterii alcaline AAA – 6 buc.
- Număr anunț
- DA26580342
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440,35 RON
- Valoare atribuită
- 440,35 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.