Atribuită
Cumpărare directă
EXPRESSMASTER este o mixtura profesionala destinata locurilor unde avem nevoie de o instalare rapida. Solutie unica completa pentru suprainsamantare,reparare si reinnoire. Mixtura are in compozitie: - 100 % Lolium Perenne 4 varietati diferite Norma de insamantare este de apoximativ 3 kg/ 120 mp
- Număr anunț
- DA26592879
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 03111000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.082,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.082,36 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.