Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica si supraveghere - Diriginte de santier - pentru lucrari de reparatii drumuri asfaltice (plombari)

Număr anunț
DA26599131
Autoritate contractantă
Comuna Bogdanesti (Primaria Comunei Bogdanesti) (CUI 4326817)
Furnizor / câștigător
DASCALU ADRIANA - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 24454594)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.757,95 RON
Valoare atribuită
3.757,95 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.757,95 RON

din 3.757,95 RON estimat