Atribuită
Cumpărare directă
Servicii medicale de medicina muncii pentru angajatii Gradinitei Speciale pentru anul 2020 Control medical periodic: Personal educativ - 16 pers; Personal cu suprasolicitare vizuala - 1 pers; Personal cu sector alimentar - 3 pers; Personal intretinere - 1 pers; Ingrijitor copii, sem I - 11 pers; Personal sanitar mediu si superior - 2 pers; Examen coproparazitologic - 2 pers; Examen coprocultura - 2 pers; Angajare: Ingrijitoare copii + Analize laborator - 1 pers
- Număr anunț
- DA26580535
- Autoritate contractantă
- Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
- Furnizor / câștigător
- MEDSTAR SRL (CUI 16285931)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.