Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze 24 carnete bonuri valorice pentru carburanti , a cate 25 file(50 lei /fila) .Cost emitere imprimat: 2,15 lei fara TVA/carnet. Costul unui carnet de bonuri valorice este de 1.252,56 lei (inclusiv TVA).
- Număr anunț
- DA26590478
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.261,68 RON
- Valoare atribuită
- 25.261,68 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.