Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de consumabile medicale necesare pentru CITO ODOBESTI, centru subordonat DGASPC VRANCEA. Produsle vor fi insotite de certificat de conformitate si factura Transportul este inclus in pret

Număr anunț
DA26591046
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33141118-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,85 RON
Valoare atribuită
412,85 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,85 RON

din 412,85 RON estimat