Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Județean Caraș Severin doreste să achiziționeze polițe de asigurare CASCO și RCA pe o perioadă de 1 an calendaristic, respectiv din data 22.10.2020pentru pentru CASCO și pentru RCA din data de 21.10.2020. Poliță de asigurare CASCO pentru autoturismul CS- 22- YWX, Poliță de asigurare CASCO pentru autoturismul CS-08-JPK, Poliță de asigurare CASCO pentru autoturismul CS-63-JUD, Poliță de asigurare RCA pentru autoturismul CS-22-YWX, Poliță de asigurare RCA pentru autoturismul CS-08-JPK. Polița de asigurare CASCO pentru autoturismele CS- 22- YWX, CS-08-JPK și CS-63-JUD să conțină următoarele acoperiri: avarii, furt, autori necunoscuți, vandalism, animale, anvelope, avarii, elemente vitrate.
- Număr anunț
- DA26581098
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.982 RON
- Valoare atribuită
- 5.982 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.