Atribuită Cumpărare directă

: Prosop mana 30/50cm, grosome 45gr/mp, : Prosop color bumbac 100%, 500gr./mp., Prosop alb sau color , grosime 500g/mp., bumbac 100% dimensiuni 70/140cm. Recomandat pentru dotari hoteliere, camine centre de ingrijire

Număr anunț
DA26584233
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39514100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.062,60 RON
Valoare atribuită
4.062,60 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.062,60 RON

din 4.062,60 RON estimat