Atribuită
Cumpărare directă
ervicii de curatenie pentru OFICIUL NATIONAL al REGISTRULUI COMERTULUI si asigurarea de materiale, solutii si consumabile in grupurile sanitare, cu 4 (patru) salariati cu program complet de lucru pentru o luna. Perioada de prestare a serviciilor 01.11.2020 - 30.11.2020.
- Număr anunț
- DA26584491
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- CRISTEM SERV SRL (CUI 15938420)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.487,61 RON
- Valoare atribuită
- 13.487,61 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.