Atribuită Cumpărare directă

Verificat stingator tip P6,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001-11 buc Verificat stingator tip P50,conf.OMAI 138/2015, CE, EN1866, ISO 9001, ISO 14001,OHSAS 18001-2 buc Verificat stingator G5,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001,OHSAS 18001-2 buc RAR TM 541/12.10.2020

Număr anunț
DA26605004
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
691 RON
Valoare atribuită
691 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

691 RON

din 691 RON estimat