Atribuită Cumpărare directă

Organizare eveniment " Săptămâna Internațională la UTCN " desfasurat in cadrul Proiectului FDI “International Campus – acțiuni pentru consolidarea orientării internaționale a Universității Tehnice din Cluj-Napoca” cod: CNFIS-FDI-2020-0340 - Număr de participanți: 15 on site si 35 on line - Perioada de derulare: 9-12 noiembrie 2020 1. Servicii care vor fi asigurate in cadrul evenimentului vor cuprinde etapele pre si post organizatorice: - transmiterea invitatilor si urmărirea confirmări participanților; - transmiterea invitaților catre speakers si urmărirea confirmări; - promovarea evenimentului; - pregătirea și asigurarea condiților tehnice pentru desfășurare on-line; - elaborarea materialelor de prezentare specifice pentru fiecare activitate; - pregătire mapă pentru fiecare participant; - organizarea agendei evenimentului, pe zile și ore, pe activități; - asigurare măsuri de igienizare, protecție anti-Covid. Valoarea acestor servicii este: 15.000 lei Pretul este final, Firma neplatitoare de TVA

Număr anunț
DA26596168
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
AVE ACCOMODATION SRL (CUI 30587714)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat