Atribuită
Cumpărare directă
Produse papetarie, birotica dupa cum urmeaza: hartie copiator A4 - 20buc, dosar incopciat -230buc; dosar plic - 5buc; registru casa autocopiativ - 20buc; dispozitie casierie - 5buc; folie laminare - 2buc; banda adeziva 18mm - 1buc; cutter mic -1buc; cutter mare-1buc; decont cheltuieli - 2 buc
- Număr anunț
- DA26597956
- Autoritate contractantă
- R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
- Furnizor / câștigător
- FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
- Cod CPV
- 30197643-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.027,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.027,95 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.