Atribuită
Cumpărare directă
Birou front office receptie 1190x600/300x1200 (pal cires partea inferioara+pal negru partea superioara) - 2 buc; Birou back office receptie 1410x450/300x1200 (pal cires partea inferioara+pal negru partea superioara) - 2 buc; Dulap cu 4 sertare 400x400 (pal cires) - 2 buc; Dulap cu 4 sertare 500x400 (pal negru) - 1 buc; Birou lucru tip "U" 1900x900x780 (pal negru) - 1 buc; Comoda cu 2 usi 1000x450x900 (pal negru) - 1 buc; Masa ovala cu 2 picioare metalice 1400x1100 (pal negru) - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26592596
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- ZENIT INVEST GRUP SRL (CUI 17500655)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.696,37 RON
- Valoare atribuită
- 10.696,37 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.