Atribuită
Cumpărare directă
1053455 CUTIE ESENTIAL 40CM STANLEY INCHID METAL 1 BUC 7038313 BUTELIE GAZ CU VALVA 7/16'' 425 GR 1 BUC 7045508 BUTELIE GAZ CU VALVA 7/16 100 GR 2 BUC 7045505 BUTELIE GAZ CU VALVA 7/16 220 GR 5 BUC 1051832 DURACELL SET 18 BATERII BASIC AA K18 4 SET 1051833 DURACELL SET 18 BATERII BASIC AAA K18 1 SET 1035913 HOFF BEC LED A60 9W E27 WW 10 BUC
- Număr anunț
- DA26591257
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Gorj (CUI 10111022)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 484,80 RON
- Valoare atribuită
- 484,80 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.