Atribuită Cumpărare directă

MATCTII3909 CHIT R CE40 ANTRACIT 5 KG BUC 1.00*36.13 MATCTII1321 BCA Y 7 5*20*60 BUC 20.00*7.23 MATCTII13 AD FG CERESIT CM 11 25 KG SAC 5.00*30.92 MATCTII2205 HIDROIZOLATIE CERESIT CL51/5KG BUC 2.00*74.79 MATCTII2206 BANDA CERESIT CL152 ML 6.00*7.73 mai putin

Număr anunț
DA26591899
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531,26 RON
Valoare atribuită
531,26 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

531,26 RON

din 531,26 RON estimat