Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze un serviciu de proiectare și amenajare expoziție ”Muzeul Farmaciei în Casa Hintz”, necesar relocării colecției de istorie a farmaciei și celei de aparatură medicală și refacerii expunerii în Casa Hintz, inclusiv în săli care nu fuseseră incluse în spațiul ocupat de muzeu înainte de renovarea clădirii. Noua suprafată este de 277,2 mp, la parter și subsol, și include zone de acces și depozitare, zone de expunere bunuri de patrimoniu în condiții specifice de conservare ( iluminat, umiditate, temperatură, securitate), refacere butaforică a unui laborator farmaceutic și a unei săli de operații, sală de prezentare multimedia.
- Număr anunț
- DA26600408
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA FURU XENIA (CUI 25205710)
- Cod CPV
- 71220000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.990 RON
- Valoare atribuită
- 15.990 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.