Atribuită Cumpărare directă

Reparatie capitala grup conveyor tunel Totalwash prin inlocuire, intindere si aliniere lant conveyor. Lant transportator zincat 52 segmente, zale zincate de legatura, suruburi de conectare role conveyor.

Număr anunț
DA26597338
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
ADROM SERVICE CARWASH S.R.L. (CUI 29225370)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.989,44 RON
Valoare atribuită
35.989,44 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.989,44 RON

din 35.989,44 RON estimat