Atribuită Cumpărare directă

Filtre , ulei motor, transport si manopera necesare reviziei tip 500 ore TL 120 + 20 l ulei hidraulic

Număr anunț
DA26612230
Autoritate contractantă
COMUNA RACOVITA (CUI 4342839)
Furnizor / câștigător
BRAMEC TECH S.R.L. (CUI 13958391)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.418 RON
Valoare atribuită
2.418 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.418 RON

din 2.418 RON estimat