Atribuită Cumpărare directă

pulpe de pui dez pg congelate 30 kg, piept de pui dezosat bucati pg congelat 10 kg, aripi congelate tv 17 kg, aripi refrigerate 29,8 kg

Număr anunț
DA26601038
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "INFOEL" Bistrita (CUI 4347690)
Furnizor / câștigător
OPREA AVI COM SRL (CUI 5504181)
Cod CPV
15112130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,48 RON
Valoare atribuită
834,48 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
18.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,48 RON

din 834,48 RON estimat