Atribuită Cumpărare directă

Balanta analitica Kern ABJ 220-4NM, 220 g, precizie 0.0001 g, cu marcaj M (se va achizitiona simultan cu balanta si certificatul de verificare metrologica cu numarul de referinta 965-201)

Număr anunț
DA26604895
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38311100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.037,51 RON
Valoare atribuită
5.037,51 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.037,51 RON

din 5.037,51 RON estimat