Atribuită Cumpărare directă

Concentratie: 400mg; Forma: COMPR. FILM.; Ambalaj: Cutie x 2 blistere x 10 comprimate filmate (3 ani); Producator: GEDEON RICHTER ROMANIA SA

Număr anunț
DA26606115
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
358,40 RON
Valoare atribuită
358,40 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

358,40 RON

din 358,40 RON estimat