Atribuită
Cumpărare directă
Generatoare de ozon , aparate de ozonificare incaperi, minim 150mg/ora, , suprafete minime 40 mp/incapere, garantie 18 luni , Montaj pe perete Tensiune de alimentare 12V DC Disiparea puterii nominale 9.6 Watts Cantitate ozon produsa 150 mg/hour Flux de aer 2.8 km/hour Temperatura de operare 0-40° C Dimensiuni(mm) L400 W100 H200 Greutate 1210 gm Accessorii, Telecomanda, Adaptor12V DC Produsele vor fi însoțite de Certificate de Conformitate, Fișe tehnice și, eventual, Garanție și vor deține Avizul Ministerului Sănătății (daca este cazul) ; Produsele neconforme vor fi returnate furnizorului și vor fi înlocuite în mod corespunzător, pe cheltuiala acestuia; Pachetele conținând produsele furnizate vor fi inscripționate cu denumirea produsului și cantitatea conținută precum și denumirea beneficiarului ”Inspectoratul Școlar Județean Sibiu” ;
- Număr anunț
- DA26587140
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN SIBIU (CUI 4240707)
- Furnizor / câștigător
- ZAPPA MEDICAL SERVICES S.R.L. (CUI 41012134)
- Cod CPV
- 42981000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.000 RON
- Valoare atribuită
- 126.000 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.