Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Asigurare RCA Valabilitate asigurari 12 luni, pentru: 1. RCA IVECO 35 C, 132 KW, 2998 CMC, MMA 3500 KG PRIMA ASIGURARE: 980.31 RON

Număr anunț
DA26601548
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
980,31 RON
Valoare atribuită
980,31 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

980,31 RON

din 980,31 RON estimat