Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Cristian doreste realizarea dezinfectiei in cladirile publice dupa cum urmeaza: - Primarie + anexa - 1250mp - Cladire str Lunga nr 96 - 500mp - Bloc locuinte sociale M. Viteazu - 875mp - Cladire "Pomul Verde" - 625mp; Baza sportiva Tineretului - 500mp, Cladire SPCLEP 150 TOTAL: 3900mp / interventie. Numarul total de MP (15600) este calculat pentru 4 interventii Coeficientul de 2.5 conform ordinul MAIA a fost aplicat inainte de calcularea suprafetelor
- Număr anunț
- DA26621344
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- SC MCM NOV SRL (CUI 30768222)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.588 RON
- Valoare atribuită
- 3.588 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.