Atribuită Cumpărare directă

Detartrant Efekt BUC 6 Domestos BUC 10 Maturi Sorg cu coada fara bucsa BUC 15 Ajax praf 400 gr BUC 5... mai departe

Număr anunț
DA26624152
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA "DIMITRIE CUCLIN (CUI 3952200)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.633,75 RON
Valoare atribuită
1.633,75 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.633,75 RON

din 1.633,75 RON estimat