Atribuită Cumpărare directă

Mustar cu hrean, ambalat in borcan 314 ml, 300 gr net, 4 sau 6 buc/bax Ingrediente: apa, mustar boabe (18%), otet din alcool, zahar, sare iodata, stabilizator (guma xantan), coloranti (curcuma, betacaroten), amestec condimente: Poate contine urme de gluten. S.F. -22/2005.Dupa deschidere, a se pastra la rece (4-8*C), maxim 14 zile. Declaratie nutritionala valori medii per 100 g. produs finit: Valoare energetica: 418kJ/100kcal; Grasimi: 4,7g, din care acizi grasi saturati 0,2 g; Glucide: 9,2 g din care zaharuri:,6g: Proteine: 4,0g; Sare. 2,4g.

Număr anunț
DA26611254
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
Cod CPV
15331400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,72 RON
Valoare atribuită
567,72 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,72 RON

din 567,72 RON estimat