Atribuită Cumpărare directă

Se vor aproviziona legume poaspete. Se aprovizionează în ambalaje de maxim 20 kg.

Număr anunț
DA26613676
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
03221112-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.086 RON
Valoare atribuită
2.086 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.086 RON

din 2.086 RON estimat