Atribuită
Cumpărare directă
Huwa-San TR50 este un dezinfectant concentrat pe baza de peroxid de hidrogen, produs in Belgia, cu spectru biocid complet: virucid, bactericid, fungicid, levuricid, microbactericid, avizat de Ministerul Sanatatii inca din 2018, destinat dezinfectarii suprafetelor si instrumentarului medical prin stropire sau nebulizare. Produsul este concentrat din peroxid de hidrogen 50%, singura substanta biodegradabila 100%, nedistructiva cu mediul si persoanele, care distruge virusii, bacteriile si fungii. Dilutia standard este de 10%, ceea ce inseamna ca din 1 kg produs dezinfectant concentrat rezulta 10 kg dezinfectant gata de folosire, rezultand un randament calitate/pret/eficienta imbatabil. Dilutia se realizeaza extrem de facil prin combinatia cu apa cu ajutorul oricaror instrumente uzuale de masurare. Stoc in Romania la data de 25.08.2020: 50.000 kg Modalitatea de ambalare: canistra 5 kg, 10 kg si 25 kg Acest produs este folosit pe scara larga in Romania de clienti mari si foarte mari precum lanturi comerciale importante, producatori de alimente, procesatori de carne si producatori de bauturi racoritoare, precum si institutii, sedii de birouri si spatii de productie. Produsul este destinat tuturor suprafetelor interioare si exterioare, inclusiv unitatilor spitalicesti si instrumentarului medical. avizat Ministerul Sanatatii anti Covid
- Număr anunț
- DA26597313
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- NEXTEGROUP BUSINESS SERVICES S.R.L. (CUI 25957349)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.