Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie: sapun lichid antibacterian 5l – 3 buc; detergent pardoseli, 5 litri, portocala, (Asevi) – 3 buc; hartie igienica, JUMBO, 500gr/buc, 2 straturi – 84 role; hartie igienica 3 straturi, alba, 4 buc/set – 16 seturi; dezinfectant wc, Domestos 750 ml – 5 buc; detergent vase Sano 1l – 2 buc; clor 1l (Axial) – 18 buc; saci menaj 120l, 10 buc/rola, rezistenti – 5 role; solutie odorizanta baie PONS, lichid 200 ml – 2 buc; saci menaj 160l, 10 buc/rola Fino – 15 role; solutie CIF CREAM, 500ml – 5 buc; rezerva mop 250 gr – 4 buc; faras+matura cu coada – 1 buc; saci menaj 60l, 10 buc/rola cu maner mov Fino – 20 role; saci menaj 60l, 10 buc/rola rezistenti – 10 role; servetele role bucatarie, 350 foi, 2 straturi – 30 role; rezerva aparat camera Airwick – 3 buc; lavete microfibra 30*30 cm – 10 buc; lavete uscate, SUSHI, 40 buc/rola – 3 role; solutie degresanta Asevi cu pulverizator 750 ml – 4 buc; solutie CIF CREAM, spray 500ml – 4 buc; Clin, cu pulverizator, 500 ml – 10 buc; solutie scos pete, Nufar, 500 ml – 12 buc; solutie degresanta Triumf cu pulverizator 500 ml – 5 buc; saci menaj 60l, 20 buc/rola rezistenti – 20 role; odorizant solid wc Sano bon, 55 gr – 20 buc.
- Număr anunț
- DA26613144
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.029,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.029,29 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.