Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 SURUB DIN 933 16X 80 G8.8 ZN bucati 200,000 1,4167 283,34 53,835 2 PIULITA DIN 934 16 G8 ZN bucati 200,000 0,3035 60,70 11,533 3 TIJA DIN 975 12X1000 G4.8 ZN bucati 10,000 5,0238 50,23 9,545 4 SAIBA DIN 125 12 ZN bucati 200,000 0,0680 13,60 2,584 5 SURUB DIN 933 10X 80 G8.8 ZN bucati 100,000 0,5667 56,67 10,767 6 PIULITA DIN 934 10 G8 ZN bucati 100,000 0,0963 9,63 1,830
- Număr anunț
- DA26611330
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44531510-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,18 RON
- Valoare atribuită
- 474,18 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.