Atribuită Cumpărare directă

Format A4 Specificatii tehnice Dimensiune max hartie A4 Viteza scanare color 8 ppm Rezolutia optica de scanare 1200 x 1200 dpi Interfata USB

Număr anunț
DA26601374
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROGRAME COMUNITARE IN DOMENIUL EDUCATIEI SI FORMARII PROFESIONALE (CUI 17306250)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
38520000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.057,44 RON
Valoare atribuită
1.057,44 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.057,44 RON

din 1.057,44 RON estimat