Atribuită
Cumpărare directă
R0587 ficat pui 500gr=3kg*6.15; R0582 piept pui dezosat tava congelat=15.7kg*16.33; R1654 pulpe pui dezosate cu piele tava congelate=4.9kg*13.3; R0888 Salam mic dejun=4.4kg*18.35; R1614 aripa pui tava congelata=8.4kg*10.64; R1552 piept curcan dezosat vid=5.2kg*19.72;
- Număr anunț
- DA26611541
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612,71 RON
- Valoare atribuită
- 612,71 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.