Atribuită Cumpărare directă

Scaner A4 Panasonic KV-S2087-U | 85 ppm | ADF 200 | scanare DUPLEX | USB 3.0/2.0.

Număr anunț
DA26630108
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
38520000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.462,18 RON
Valoare atribuită
5.462,18 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.462,18 RON

din 5.462,18 RON estimat