Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE TP2, GLUTASEPT, 10L canistra 4.00 DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE TP2, GLUTASEPT, 10L canistra 4.00 DETERGENT VASE DEZINFECTANT, HYGIENIUM, 1L BUC 8.00 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN, FABI, 5L PET 5.00 HARTIEI IGIENICA MINI JUMBO, NATUR, 2 STR, 700 FOI, 300 GR, 12BUC/SET BUC 240.00 PROSOAPE PLIATE VERZI 1 STRAT, 200 FOI, 20 SET/BAX SET 60.00 PROSOAPE PLIATE VERZI 1 STRAT, 200 FOI, 20 SET/BAX SET 40.00 GEL DEZINFECTANT MAINI, MEDITOL ICF, 5L buc 8.00 SPRAY DEZINFECTANT MAINI SI TEGUMENTE ALCHOSEPT, KLINTENSIV, 1L buc 3.00 DETERGENT DEZINFECTANT CUAT88 FOOD, SUTTER, 5KG canistra 2.0
- Număr anunț
- DA26609309
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CARMEN SYLVA IASI (CUI 17161001)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.126,53 RON
- Valoare atribuită
- 4.126,53 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.