Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG: 1 : - MS_MODO/MIX_SUPORT_7M_FATA_38007-F - 6 buc * 7 lei / buc + TVA - MS_MIX_RAMA _7M_ALB ASPEN_21MX107 - 7 buc * 10 lei / buc + TVA - MS_MIX_PRIZA SCHUKO_GERMAN_2M_16A_2P+E_ALB_21176 - 32 buc * 9,50 lei / buc + TVA - MS_MIX_PRIZA UTP_RJ45_CAT5E_1M_ALB_21218 - 6 buc * 24 lei / buc + TVA - MS_MIX_TASTA FALSA_1M_ALB_21090 - 2 buc * 1,60 lei / buc + TVA - MS_MIX_RAMA_2M DOZA ROTUNDA_ALB ASPEN_21MX102 - 5 buc * 4 lei / buc + TVA - MS_MODO/MIX_SUPORT_2M_PT DOZA ROTUNDA_38020-I - 5 buc * 3,30 lei / buc + TVA - MS_MIX_INTRERUPATOR_1P_16A_1M_ALB_21000 - 2 buc * 4,60 lei / buc + TVA - FZ_BARA PIEPTENE_13MOD_10MMP_ALBASTRU_HA-KB163N - 1 buc * 10,95 lei / buc + TVA - FZ_BARA PIEPTENE_13MOD_10MMP_MARO_HA-KB163P - 1 buc * 10,95 lei / buc + TVA - RP_RECIPIENT AMESTEC CAUCIUCAT 0.5L_KU1516 - 2 buc * 64,99 lei / buc + TVA - NV_C IL APARENT_LED_40W_1200MM_LT-103_NV-4101.4013 - 4 buc * 49 lei / buc + TVA - CYY-F 3X2.5-COLAC 100M - 250 m * 3,30 lei / m + TVA - NK_INTR AUTO_32A_3P_C_4.5KA_102172 - 1 buc * 33 lei / buc + TV

Număr anunț
DA26643245
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
ELBI ELECTRIC & LIGHTING SRL (CUI 17412685)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.814,78 RON
Valoare atribuită
1.814,78 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.814,78 RON

din 1.814,78 RON estimat