Atribuită
Cumpărare directă
IESA BR 63-1" BUC 1 16.39 DOP ZN 1 BUC 1 3.19 PERLATOR BATERIE BUC 10 1.849 SILD BUC 2 21.515 ROB 25 BUC 1 17.65 RACORD INOX BUC 2 13.11 DOZATOR SAPUN BUC 4 8.4025 SIKA 126 SAC 1 24.37 BANDA DB AD BUC 2 17.985 PENSULA BUC 2 7.14 MUFA RAPIDA BUC 2 4.035
- Număr anunț
- DA26614277
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL D-NA STANCA FAGARAS (CUI 29403915)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,27 RON
- Valoare atribuită
- 241,27 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.