Atribuită Cumpărare directă

Material: inox alimentar AISI304 Dimensiuni: D=464mm, H=697mm Capac filetant cu garnitura de etansare (Ø 200 mm) Sudura TIG Capac de protectie pentru fund din plastic Robinet din inox de 1/2

Număr anunț
DA26601291
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI 23782682)
Furnizor / câștigător
IBC INOX SRL (CUI 36705746)
Cod CPV
44614000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat