Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere compus din tonere compatibile. Pachetul contine: 1 x toner compatibil pentru Oki MC873 M 7.3k 1 x toner compatibil pentru Oki MC873 C 7.3k 1 x toner compatibil pentru Oki MC873 Y 7.3k 1 x toner compatibil pentru Oki MC873 BK 10k 3 x toner compatibil pentru Canon LBP6030 1.7k 2 x toner compatibil pentru Xerox WC3210 4.1k
- Număr anunț
- DA26637574
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV -CLUBUL SPORTIV SCOLAR VASLUI (CUI 22900640)
- Furnizor / câștigător
- GIDEON COMP SRL (CUI 15266389)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 992,43 RON
- Valoare atribuită
- 992,43 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.