Atribuită
Cumpărare directă
Pretul afisat reprezinta costul intregului pachet conform descrierii atasate. Comenzile se pot initia indiferent de cantitatea dorita. Titlu Isbn Kite Flying 9780553112542 The Heroes of Olympus: The lost hero 9780141325491 The Heroes of Olympus: The son of Neptune 9780141335735 The Heroes of Olympus: The mark of Athena 9780141335766 The Heroes of Olympus: The house of Hades 9780141339207 The Heroes of Olympus: The blood of Olympus 9780141339245 The Magnus Chase: Magnus Chase and the sword of summer 9780141342443 The Magnus Chase: Magnus Chase and the hammer of Thor 9780141342566 The Magnus Chase: Magnus Chase and the ship of the dead 9780141342603 The Trials of Apollo: The hidden oracle 9780141363929 The Trials of Apollo: The dark prophecy 9780141363967 The Trials of Apollo: The burning maze 9780141364018 Looking for Alaska 9780007523160 The fault in our stars 9780141345659 Paper Towns 9781408848180 The Mortal Instruments: City of Bones 9781406307627 The Mortal Instruments: City of Ashes 9781406307634 The Mortal Instruments: City of Glass 9781406307641 The Mortal Instruments: City of Fallen Angels 9781406330335 The Mortal Instruments: City of Lost Souls 9781406337600 The Mortal Instruments: City of Heavenly Fire 9781406355819 All the bright places 9780141357034 Holding Up the Universe 9780141357058 How to Stop Worrying and Start Living 9780749307233 Rich Dad Poor Dad for Teens 9781612680194 Second Chance 9781612680897 Success Through a Positive Mental Attitude 9780722522257
- Număr anunț
- DA26625368
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI 11648548)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.482 RON
- Valoare atribuită
- 1.482 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.