Atribuită Cumpărare directă

1 Single wafer shippers, H 22 Series, Wafer size 1,5", Tray; Polypropylene; Natural; 100buc 1 216-1580 Entegris 861.86 861.86 2 Single wafer shippers, H 22 Series ; Wafer size 1,5" ; Cover ; Polypropylene ; Natural; 100buc 1 216-1609 Entegris 874.09 874.09

Număr anunț
DA26636131
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.735,95 RON
Valoare atribuită
1.735,95 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.735,95 RON

din 1.735,95 RON estimat