Atribuită
Cumpărare directă
Execuția lucrărilor de demolare a coșului de evacuare a fumului de la centrala termică situată pe strada Calea Bucovinei nr. 17(zona hotel Zimbru) din municipiul Câmpulung Moldovenesc. Va transmitem atasat lista cu cantitatile de lucrari si va solicitam sa ne transmiteti, pe adresa de e-mail achizitii@campulungmoldovenesc.ro, propunerea dvs. financiara privind fundamentarea pretului ofertat. Durata de realizare a lucrarilor nu va depasi 15 zile.
- Număr anunț
- DA26618307
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- DECOGEN RUSTIC S.R.L. (CUI 38960486)
- Cod CPV
- 45111100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.061 RON
- Valoare atribuită
- 8.061 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.