Atribuită Cumpărare directă

echipare cu obiecte sanitare,montat teava apa rece,canalizare si gresie-scoala gimnaziala nr 2 dernisoara

Număr anunț
DA26640492
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Furnizor / câștigător
ASIRAL INSTAL SRL-D (CUI 36574195)
Cod CPV
45332000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.603,46 RON
Valoare atribuită
19.603,46 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.603,46 RON

din 19.603,46 RON estimat