Atribuită Cumpărare directă

Test rapid imunocromatografic pentru detectia calitativa a anticorpilor anti virus hepatic C (HCV) in ser sau plasma. Producator: DIALAB, Austria Continut kit: 25 teste (casete) ambalate individual cu pipeta de unica folosinta si desicant, 1x4 mL buffer, prospect Sensibilitate: >99% | Specificitate: >99% | Precizie: >99% Testele detin marcaj de conformitate CE si certificate de calitate pe lot. VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda

Număr anunț
DA26598316
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.026,40 RON
Valoare atribuită
3.026,40 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.026,40 RON

din 3.026,40 RON estimat